Аналіз води
Аналіз води

Eco — якісне очищення води при невеликих витратах

Art: 111
Відгуки: (0)
В наявності
Бажаєте отримати знижку?

Захист побутової техніки, м'яка вода у душі, чиста сантехніка без іржавих патьоків. Прозора вода без сторонніх запахів і присмаків

Переваги товару

  • висока якість очищення води
  • регенерація за об'ємом
  • гарантія на систему комплексного очищення 18 місяців
  • Опис товару
  • Поширені запитання

Магістральний фільтр Organic BB20 для очищення води від механічних домішок. Захищає труби, фільтрувальне обладнання та сантехніку від пошкоджень.

Фільтр комплексного очищення Organic K-10 Eco призначений для очищення складної води — з залізом, марганцем, органікою та високою жорсткістю. Керуючий клапан Organic Eco забезпечує якісне очищення води при мінімальних витратах на обладнання.

М'яка та прозора вода — це повсякденний комфорт у побуті. Така вода не сушить і не подразнює шкіру, коли ви приймаєте душ або ванну. Чиста вода без домішок заліза не залишає накипу в чайнику, слідів на посуді та іржавого нальоту на сантехніці. Вона безпечна для побутової техніки та дозволяє економити електроенергію.

Магістральний фільтр Organic BB20 з вугільним картриджем. Усуває сторонні запахи та присмаки води. Чиста і прозора вода ідеальна для душу та безпечна для використання у побуті.

переглянуті товари